Wybuchowe urodziny

Oferujemy wspaniałą, niezapomnianą zabawę dla dzieci, młodzieży a nawet dorosłych… na urodzinach, imieninach lub innych imprezach.

Pokazy, warsztaty, eksperymenty, zabawa, gry terenowe i wiele innych atrakcji przygotujemy dla Twojego Dziecka i jego urodzinowych gości. To Ty decydujesz jak ma wyglądać ta impreza – wybierz jeden z wariantów.

 1. Uwaga, nowość! Bąbelkowe urodziny!
   • Magiczny pokaz baniek mydlanych ( supermocne bańki, dym w bańce, bańka ogniowa, bańka w bańce)
   • Warsztaty puszczania baniek mydlanych z dłoni
   • Eksperymenty z bańkami
   • Malowanie bańkami i wiele, wiele  innych atrakcji 😀
 2. Laboratorium Glutka – Glutki, czyli slimy opanowały dziecięcy świat. Mnóstwo zabawy i istny szal 😉 W dodatku zabawa w robienie slima ćwiczy sprawność manualną dziecka. Glutek ma niezwykle właściwości, a dzieci go uwielbiają 🙂 Na urodzinach stworzymy dwie masy na dwa ciągnące się Glutki, poeksperymentujemy również z masami plastycznymi 😉 Będzie kolorowo, zabawnie i glutowato 😉 Zapraszamy 😉
 1. W świecie doświadczeń – przez zabawę i świetną atmosferę, wprowadzimy Ciebie i Twoje Dziecko w czarujący świat chemii, fizyki, biologii. Zajęcia łączą spektakularne pokazy doświadczeń z aktywnym udziałem dzieci polegającym na samodzielnym wykonywaniu eksperymentów. Zabawy dobieramy indywidualnie i dostosowujemy je do wieku dzieci i charakteru imprezy. Przenieś Swoje Dziecko w fascynujący świat nauki!
 2. Urodziny Integracyjne – zapewnij swojemu dziecku przeogromną dawkę dobrej zabawy. Pod okiem naszych animatorów Twoje Dziecko i jego goście na pewno nie będą się nudzić. W programie mamy mnóstwo gier i zabaw, które zintegrują całą grupę i sprawią, że urodziny Twojego Dziecka staną się niezapomniane.
 3. Urodziny detektywistyczne z Sherlockiem Holmesem – jeśli Twoje Dziecko lubi zagadki to jest to oferta w sam raz dla niego. Jubilat i jego goście wcielą się w detektywów, którzy wyrtopią złodzieja ciasteczek, odczytają niewidzialne pismo, a także ściągną odciski palców. Te wszystkie atrakcje czekają właśnie na Twoje dziecko.
 4. Urodziny w świecie magii Hogwartu – Twoje Dziecko i jego goście przyżyją niezapomnianą przygodę w świecie magii i czarodziejów. Otrzymają oni list z Hogwartu, który wprowadzi ich w świat czarodziejów. W ofercie krótka gra terenowa, gry i zabawy oraz mnóstwo tajemnic, a także niezapomniana LEKCJA ELIKSIRÓW.
 5. Urodziny spa & beauty – to niezapomniane urodziny dla wszystkich małych panienek lubiących ślicznie wyglądać. Urodziny to wspaniałą okazja, by poczuć się jak w prawdziwym centrum urody. Uczestniczki urodzin samodzielnie wykonają błyszczyki do us oraz maseczkę na twarz. Nauczą się również zasad dobrego makijażu, który samodzielnie wykonają.