FAQ czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 600 108 954. Kiedy nie możemy odebrać prosimy o wiadomość SMS – skontaktujemy się z Tobą, jak tylko będzie to możliwe!

Kiedy zaczyna się rekrutacja?
Rekrutujemy cały rok, lecz należy pamiętać, że nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę (szczególnie we wrześniu). Ilość sal i czas nauczycieli jest ograniczony 🙂
Jakie muszę mieć dokumenty, żeby się zapisać?
Naszym klientem może zostać każdy, jednak umowę finansową może podpisać jedynie osoba pełnoletnia np. rodzic/opiekun. W celu zapisania na zajęcia niezbędny będzie dowód osobisty.
Czy zapisu do szkoły może dokonać inna osoba, np.: mama, siostra, znajomy?
Warunkiem zapisania jest podpisanie umowy finansowej, a tą może podpisać uczeń jeżeli jest pełnoletni lub rodzic/opiekun.
Ile kosztują zajęcia?
Ceny zajęć mogą się różnić, w zależności od typu oferty (korepetycje indywidualne, zajęcia grupowe, zajęcia dla dzieci) dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego 600 108 954.
Czy w Atomie są zniżki?
Tak, zniżki na zajęcia można uzyskać na kilka sposobów.

  • zapisując się na drugi przedmiot/zajęcia
  • zapisując się na zajęcia z rodzeństwem
  • wygrywając konkurs organizowany na naszym fanpag`u na Facebook
Jak mogę dokonać płatności za zajęcia?
Płatności za zajęcia można dokonać u nauczyciela przed lub po zajęciach. Płatności przyjmujemy również na konto. Dane do przelewu można znaleźć w zakładce Kontakt. Bardzo prosimy poprawne wypełnienie pola tytułu przelewu tj. Imię, nazwisko oraz okres płatności.
Jak tworzone są grupy?
Zajęcia grupowe dla dzieci są prowadzone w grupach do 8 osób. Osoby w grupie muszą być w wyznaczonym przedziale wiekowym dla danych zajęć. W przypadku korepetycji uczniowie dobierają się indywidualnie, najczęściej jest to kolega/ koleżanka z klasy. Sposób ten zapewnia pracę na tym samym poziomie oraz podręczniku.
Jeżeli nie odwołam zajęć, czy muszę za nie zapłacić?
Tak! Szanujemy Państwa czas i również wymagamy tego w drugą stronę. Umowa finansowa zobowiązuje do uregulowania za zajęcia w przypadku nieobecności. Wyjątkiem jest odwołanie zajęć najpóźniej do godziny 8:00 (rano) dnia w którym miały się one odbyć.

W przypadku dzieci uczęszczających na zajęcia grupowe istnieje możliwość przyjścia w formie odrobienia zajęć do innej grupy (jeżeli taka istnieje) lub na inne zajęcia grupowe przeznaczone dla dzieci (angielski sensoryczny, klub małych matematyków, klub baśni i legend, klub małych odkrywców lub inne, które są aktualnie dostępne w ofercie Centrum Edukacyjnego Atom.)

Czy umowa obowiązuje każdego?
Tak. Podstawą do przeprowadzenia zajęć jest podpisana umowa finansowa.
Czy mogę zrezygnować ze szkoły w dowolnym momencie?
W celu rozwiązania umowy, jesteśmy zmuszeni sprawdzić państwa płatności, w przypadku opłaconych wszystkich lekcji, wystarczy odręcznie napisana rezygnacja z aktualną datą dostarczona do biura w godzinach pracy.
Jak znaleźć wejście do Atomu przy ul. Dąbrowskiego 9?
Wejście do Atomu przy ul. Dąbrowskiego 9/2 jest od ulicy Żeromskiego – wjazd pomiędzy SP 11 a PTTK.
Jak znaleźć wejście do Atomu przy ul. Sieradzka 48A?
Wejście do Atomu przy ulicy Sieradzka 48A mieści się od tyłu budynku, należy wejść przez furtę i iść w kierunku podwórka.
Czy muszę kupować podręcznik?
Nie narzucamy podręczników, ale chętnie dowiemy się z jakich korzystacie w szkole. W naszych placówkach posiadamy dużą bazę materiałów i książek, ale to Wasi nauczyciele najlepiej Wam doradzą z czego powinniście skorzystać.
Czy zajęcia trwają godzinę lekcyjną (45 minut) czy godzinę zegarową (60 minut) ?
Zajęcia indywidualne i grupach traktowane na zasadach korepetycji trwają pełną godzinę zegarową (60 minut). Podobnie jest w przypadku zajęć grupowych dla dzieci powyżej 5 lat. Zajęcia grupowe dla najmłodszych dzieci (poniżej 5 lat) są skrócone do 45 minut.
Jak przedstawia się oferta Wybuchowych Urodzin oraz jaka jest ich cena?
W koszt Wybuchowych Urodzin wchodzą:

  • zaproszenia dla gości
  • ustrojona sala
  • nakryty stół dla gości (kubeczki, talerzyki, miseczki, czapeczki, patera na tort, łyżeczki)
  • animator + fotograf (obrobione zdjęcia z imprezy dostajecie Państwo na płycie DVD lub do pobrania z chmury, po zakończonej imprezie w umówionym czasie.)
  • eksperymenty (na każdych urodzinach robimy jeden główny eksperyment, który dzieci mogą zabrać do domu 🙂 )
  • Uwaga! w naszej ofercie Urodzin nie zapewniamy wyżywienia (tortu, przekąsek, ciastek, napoi itp.!) Wszystkie te rzeczy zapewniają dodatkowo rodzice/opiekunowie.

Cena podstawowa to 450 zł za 8 dzieci przy dwugodzinnej zabawie. Każde kolejne dziecko to 25 zł doliczone do ceny podstawowej (przy grupach powyżej 16 osób delikatna możliwość negocjacji ceny). Ilość osób za, które należy zapłacić jest liczona po zajęciach, a więc można zaprosić więcej, bez obawy, że za nieobecnych trzeba również uregulować 🙂 Dodatkowy czas imprezy należy uzgodnić wcześniej, gdyż musimy przygotować dodatkowe eksperymenty/ produkty oraz indywidualną wycenę 🙂

Uwaga! Istnieje również możliwość dojazdu do klienta. W takich sytuacjach ofertę przygotujemy indywidualnie.

Mam pomysł na zajęcia, czy mogę się podzielić?
Staramy się być kreatywni, lecz Państwa sugestie są również dla nas bardzo ważne. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się nowymi metodami nauczania/eksperymentowania do kontaktu, lub podsyłania materiałów na email kontakt@centrumatom.pl lub na naszym profilu Facebook